Sekmadienį Estijos sostinėje Taline vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų „ERGO World Games Tallinn 2010“ vyrų disko metimo komandų varžytuvėse Lietuvos atstovai Virgilijus Alekna ir Andrius Gudžius užėmė trečiąją vietą.

Bendras mūsų šalies atstovų pasiektas rezultatas – 124 m 13 cm.

Nugalėjo Estijos komanda – Gerdas Kanteris ir Aleksandras Tammertas – 124 m 55 cm. Antrąją vietą užėmė pasaulio komanda, kuriai atstovavo iranietis Ehsanas Hadadis ir olandas Erikas Cadee – 124 m 50 cm.

Asmeninėje įskaitoje dukart olimpinis čempionas V. Alekna užėmė trečiąją vietą. Jis sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu diską numetė 64 m 22 cm. 38-erių metų lietuvis pirmuoju mėginimu įrankį numetė 63 m 15 cm, o antrasis ir ketvirtasis jo bandymai nebuvo įskaityti.

Pasaulio jaunimo čempionas A. Gudžius, antruoju mėginimu diską numetęs 59 m 91 cm, tarp 14 dalyvių užėmė devintąją vietą. Pirmuoju bandymu jis diską numetė 59 m 77 cm, ketvirtuoju – 59 m 13 cm, o trečiasis mėginimas nebuvo įskaitytas.

Nugalėjo Europos čempionas lenkas Piotras Malachowski (64 m 59 cm), antrąją vietą užėmė olimpinis čempionas G. Kanteris (64 m 24 cm).