Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 11-ąjį etapą – Vokietijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs „Ferrari“ pilotas ispanas Fernando Alonso.

Tai – antroji 28-erių metų Ispanijos lenktynininko pergalė šį sezoną ir 23-ioji per visą karjerą.

Antras finišavo jo komandos draugas brazilas Felipe Massa, trečias – iš pirmosios pozicijos startavęs vokietis Sebastianas Vettelis („Red Bull-Renault“).

Ketvirtąją vietą užėmė šio sezono lyderis britas Lewisas Hamiltonas, penktąją – nugalėtojo titulą ginantis britas Jensonas Buttonas (abu – „McLaren-Mercedes“), o šeštąją – australas Markas Webberis („Red Bull-Renault“).

Bendrojoje čempionato įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 157 taškus ir antrąją vietą užimantį J. Buttoną lenkia 14 taškų. Trečias išliko M. Webberis. Jis turi 136 taškus.

12-asis čempionato etapas – Vengrijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks rugpjūčio 1 dieną.