Baigėsi 45 dalyvių 2007 metų Lietuvos vyrų šachmatų čempionato atrankos varžybos, kuriose paaiškėjo keturių kelialapių į finalinį turnyrą savininkai.

Pirmąją vietą užėmė jonavietis Aidas Labuckas (ELO koeficientas 2301), surinkęs 7 taškus iš 9 galimų.

Antrąją-ketvirtąją vietas pasidalijo pustaškiu nuo nugalėtojo atsilikę kauniečiai kauniečiai Mindaugas Beinoras (2222) ir Aleksandras Jegorovas (2262) bei vilnietis Kęstutis Labeckas (2221).

Po 6,5 taško taip pat surinko, tačiau pagal papildomus rodiklius penktąją-šeštąją pozicijas užėmė sostinės atstovai Juras Mickevičius (2279) ir Vitalijus Novikovas (2324).

2007 metų Lietuvos vyrų šachmatų čempionato finaliniame etape, kuris vyks gegužės 5-13 dienomis, anksčiau teisę dalyvauti iškovojo praėjusių metų penki pajėgiausi šachmatininkai - Vidmantas Mališauskas, Algimantas Butnorius, Darius Zagorskis, Airidas Savickas ir Vaidas Sakalauskas bei šių metų Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) čempionas Emilis Pileckis.