Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 70:75 (20:26, 21:15, 14:15, 15:19) po atkaklios kovos nusileido Graikijos krepšininkams.

Nuo pat mačo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova taškas į tašką. Prabėgus 6 minutėms graikams buvo pavykę šiek tiek atitrūkti (14:10), tačiau lietuviai čia pat atstatė pusiausvyrą – 14:14. Ketvirčiui artėjant į pabaigą lietuvių deficitas tesiekė 2 taškus (18:20), tačiau graikai laimėjo atkarpą 6:2 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 26:20.

Antrajame kėlinuke V. Masalskio auklėtiniams pavyko greitai ištirpdyti varžovų pranašumą. 14-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo vėl lygus – 30:30. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Lietuvos ekipai pagaliau pavyko persverti rezultatą savo naudai – 39:38. Nors Graikijos jaunimas buvo vėl išsiveržęs į priekį (41:39), tačiau dvitaškiu pirmąją rungtynių dalį užbaigęs A. Pečiukevičius atstatė pusiausvyrą – 41:41.

Po didžiosios pertraukos 5 taškus be atsako pelnę Graikijos krepšininkai vėl šovė į priekį – 46:41, bet, kaip jau ne pirmą kartą šiame mače, lietuviai varžovams toli atitrūkti neleido ir likus rungtyniauti 3 minutes išlygino rezultatą – 50:50. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis M. Sapiega vėl trumpam buvo išvedęs mūsiškius į priekį (55:54), bet G. Georgakis atsakė dvitaškiu ir po trijų ketvirčių priekyje buvo graikai – 56:55.

Prasidėjus lemiamai susitikimo atkarpai Graikijos komanda pratęsė dar praėjusiame kėlinyje pradėtą spurtą iki 8:0 bei grėsmingai nutolo – 62:55. Lietuviams buvo pavykę priartėti (61:66), tačiau graikai pelnė 5 taškus be atsako ir 37-ąją mačo minutę pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 71:61. Po minutės pertraukėlės Lietuvos rinktinė kilo į lemiamą šturmą: G. Orelikas pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo A. Pečiukevičius ir jau Graikijos vyriausiasis treneris sušaukė savo komandos pasitarimą – 66:71. Netrukus dar du taškus įmetė P.Dambrauskas – 68:71. Likus žaisti 12 sekundžių E. Bendžius tolimu metimu galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo mestas kamuolys tikslo nepasiekė. Graikų pergalę įtvirtino N. Pappaso taiklios baudos – 75:70.

Lietuva: Paulius Dambrauskas 13, Matas Sapiega ir Gediminas Orelikas (4/9 tritaškiai) po 12, Tautvydas Šležas 10, Adomas Drungilas (6 atk. kam.) 9, Augustas Pečiukevičius 8, Mantas Kadzevičius 4, Giedrius Staniulis 2, Eimantas Bendžius 0 (0/4 tritaškiai).

Graikija: Nikolaosas Pappas 18 (5/11 dvitaškiai), Konstantinos Sloukas 14, Konstantinos Papanikolaou 13, Leonidas Kaselakis (7 atk. kam.) 12.