97-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ šeštajame etape penktadienį lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Šveicarijos komandai „Cervelo“, užėmė 150-ąją vietą.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo britas Markas Cavendishas („HTC-Columbia“). Jis 227,5 km nuvažiavo per 5 val. 37 min. 42 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo 13 dviratininkų grupė.

Antrąją vietą užėmė amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Transitions“), o trečiąją – italas Alessandro Petacchi („Lampre-Farnese Vini“).

Septynis kartus „Tour de France“ lenktynių nugalėtojas amerikietis Lance'as Armstrongas („Radioshack“) finišavo 38-as (+0.03).

„Tour de France“ lenktynių debiutantas 24-erių metų I. Konovalovas nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek.

Lenktynių lyderiu išlieka šveicaras Fabianas Cancellara („Saxo Bank“). Antrąją vietą užima britas Geraintas Thomas („Sky“, +0.20), o trečiąją – australas Cadelis Evansas (BMC, +0.39).

L. Armstrongas išlieka 18-as (+2.30).

I. Konovalovas bendrojoje įskaitoje iš 176-osios vietos pakilo į 172-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 27 min. 40 sek.

Iš viso klasifikuoti 188 dviratininkai.

Lenktynės, kurias sudaro prologas ir 20 etapų, baigsis liepos 25 dieną Paryžiuje.