Rezervinė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo antrąją pergalę draugiškose rungtynėse. Antrajame ketvirtyje devyniolikos taškų persvarą turėję Roberto Kuncaičio auklėtiniai Vorčesteryje galiausiai 92:78 (19:21, 31:19, 18:24, 24:14) palaužė Anglijos krepšininkus.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau lietuviai atsakė atkarpa 9:0 ir po Vytauto Šarakausko ir Aido Viskonto metimų įgijo septynių taškų pranašumą – 9:2. Kaip ir pirmosiose rungtynėse, lietuvių žaidime ir toliau buvo nemažai techninio broko, todėl anglai likus žaisti tris minutes pasinaudojo Lietuvos rinktinės klaidomis ir sumažino deficitą iki minimumo – 12:13. Negana to, prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei Benas Eavesas tolimu metimu sugrąžino persvarą aikštės šeimininkams – 17:15. Anglai nedidelę persvarą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos ir po dviejų minučių pirmavo 21:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo gerokai rezultatyviau. Po Valdo Dabkaus, Arvydo Eitutavičiaus ir Martyno Andriuškevičiaus metimų sužaidus dvi minutes rezultatas tapo lygus (25:25), o Mindaugas Kuzminskas tolimu metimu grąžino pranašumą lietuviams – 28:25. Renaldas Seibutis, Adas Juškevičius ir V. Šarakauskas tiksliomis atakomis įpusėjus kėliniui leido mūsiškiams pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 35:25. Įsibėgėję lietuviai ir toliau nebuvo linkę sustoti, o persvara likus žaisti keturias minutes iki didžiosios pertraukos jau pasiekė devyniolikos taškų ribą – 44:25. Nors kėlinio pabaigoje anglams pavyko truputį sumažinti deficitą, puikų antrąjį ketvirtį sužaidę Lietuvos rinktinės krepšininkai įpusėjus mačui jau turėjo dviženklę persavrą – 50:40.

Po didžiosios pertraukos Anglijos rinktinė ėmė žaisti aktyviau, o aikštės šeimininkų deficitas vis mažėjo. Sužaidus keturias minutes komandas jau teskyrė keturi taškai (55:51), o po Martynui Mažeikai skirtos techninės pražangos lietuvių persvara sumažėjo iki minimumo – 57:56. Negana to, likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo Anglijos rinktinės naudai (61:60). Renaldas Seibutis dvitaškiu grąžino pranašumą lietuviams (62:61), o M. Andriuškevičius ir A. Juškevičius kėlinio pabaigoje leido Lietuvos rinktinei truputį lengviau atsikvėpti – 68:64.

Nuo pat lemiamo ketvirčio pradžios lietuviam pavyko šiek tiek padidinti savo persvarą ir mūsiškių pranašumas didžiąją ketvirčio dalį laikėsi ties 5-7 taškų riba. Likus keturioms minutėms M. Kuzminskas ir A. Juškevičius padidino Lietuvos rinktinės persvarą iki dviženklės (83:72), o atsigriebti anglams nebeužteko laiko. Lietuvos krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle rezultatu 92:78.

Lietuva: M. Kuzminskas 16, M. Andriuškevičius 14 (8 atk. kam., 2 rez. perd.), R. Seibutis (7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.) ir D. Gailius – po 12, A. Juškevičius 11, V. Šarakauskas 10, A. Viskontas ir V. Vasylius – po 5, M. Mažeika 3, A. Eitutavičius (5 kld.) ir V. Dabkus – po 2.

Anglija: J. Robinsonas 26, O. Adegboye 16, A. Hamiltonas 9 (13 atk. kam.).