R. Berankiui už antrą pergalę Vimbldone atiteko 29 tūkst. Lt

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis „Grand Slam“ turnyro Vimbldone atrankos varžybų antrajame rate 7:5, 6:3 nugalėjo 20-metį britą Danielį Evansą (ATP 326).

Mačas R. Berankiui prasidėjo ne itin sėkmingai – jis pralaimėjo savo padavimą ir ilgą laiką pirmajame sete atsilikinėjo. Vis dėlto rezultatui esant 3:5, Lietuvos atstovas susiėmė ir laimėjo kitus keturis geimus bei visą setą (7:5). Antrajame sete R. Berankio pranašumas jau nekėlė abejonių – 6:3.

19-metis lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 155-ąją vietą, paskutiniame, trečiajame, rate susitiks su 30-mečiu ispanu Santiago Ventura (ATP 129). Jei mūsiškis įveiks ir šį varžovą, jis pateks į pagrindines Vimbldono varžybas.

Patekdamas į antrąjį atrankos varžybų ratą R. Berankis užsitikrino 14-a ATP reitingo taškų ir 7000 svarų (apie 29000 litų) premiją.