Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų penktajame etape iškovojo sidabro medalį.

23-ejų metų sportininkas finale surinko 5748 taškus ir nusileido tik 2008 metų pasaulio čempionui rusui Iljai Frolovui (5752 tšk.).

Bronzos medalį pelnė italas Riccardo de Luca (5740 tšk.).

Olimpinis vicečempionas 37-erių metų Edvinas Krungolcas (5652 tšk.) užėmė penktąją, dukart olimpinių žaidynių medalininkas 35-erių metų Andrejus Zadneprovskis (5616 tšk.) – aštuntąją, o 24-erių metų Tomas Makarovas (4404 tšk.) – paskutinę, 36-ąją, vietas.

Atrankos varžybose dalyvavo 86 penkiakovininkai.

Pasaulio taurės varžybų bendrojoje įskaitoje po penkių etapų pirmąją vietą užėmė čekas Davidas Svoboda (153 tšk.). Antrąją vietą užėmė A. Zadneprovskis (146 tšk.), trečiąją – E. Krungolcas (145 tšk.). J. Kindelis (135 tšk.) tarp 173 klasifikuotų penkiakovininkų liko šeštas, o T. Makarovas (73 tšk.) – 27-as.

Visi keturi Lietuvos atstovai pateko į pasaulio taurės varžybų finalą, vyksiantį birželio 18-20 dienomis Maskvoje (Rusija).

Sekmadienį vyks penktojo etapo moterų varžybų finalas, kuriame dalyvaus Donata Rimšaitė.