Vokietijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų penktajame etape penktadienį 200 m distancijoje Lietuvos atstovai iškovojo du aukso medalius.

Vienviečių kanojų varžybas (25 dalyviai) laimėjo Jevgenijus Šuklinas (40,817 sek.), o Raimundas Labuckas finišavo septintas (+1,35 sek.).

Dviviečių kanojų varžybose (12 įgulų) pirmąją vietą užėmė R. Labuckas ir Tomas Gadeikis (37,505 sek.). Antrąją vietą užėmę Azerbaidžano atstovai nuo lietuvių atsiliko 1,404 sek.

Vienviečių baidarių varžybose (35 dalyviai) Rytis Ptašnykas užėmė šeštąją vietą.

Nugalėjo vokietis Ronaldas Rauhė (Ronald Rauhe, 37,129 sek.). R. Ptašnykas nuo jo atsiliko 0,964 sek.

B finale antras finišavo Egidijus Balčiūnas. Jis galutinėje įskaitoje liko 11-as.

Šeštadienį kanojininkai ir baidarininkai lenktyniaus 500 ir 1000 m distancijose.