Rusijos krepšinio pirmenybių finalo antrajame mače Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 69:54 (16:5, 13:17, 27:14, 13:18) įveikė Maskvos srities „Chimki“ klubą su dviem lietuviais ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja – 2:0.

R. Šiškauskas per 26 minutes pelnė 5 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo bei sykį pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Trajanas Langdonas įmetė 15 taškų, Zoranas Planiničius – 14, Aleksandras Kaunas – 10 taškų.

Robertas Javtokas ant parketo praleido 24 minutes, per kurias surinko 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/4 baudos metimai), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

15 minučių ant parketo praleidęs Paulius Jankūnas pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį, padarė klaidą ir prasižengė.

Pralaimėjusiems Raulis Lopezas įmetė 9, Vitalijus Frizdonas bei Kelly McCarty (9 atk. kam.) pridėjo po 8 taškus.