Rusijos krepšinio lygos finalą įtikinama pergale pradėjo Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA ekipa, kuri savo aikštelėje 89:58 (26:14, 23:21, 20:11, 20:12) sutriuškino du lietuvius savo gretose turintį Maskvos srities „Chimki“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

25 minutes aikštelėje praleidęs R. Šiškauskas surinko 13 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/6) taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Trajanas Langdonas, 11 – Viktoras Chriapa (11 atk. kam., 5 rez. perd.), 10 – Zoranas Planiničius, po 9 – Aleksandras Kaunas ir Johnas Robertas Holdenas.

Paulius Jankūnas per 21 minutę svečiams pelnė 9 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/2) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė Robertui Javtokui. Vidurio puolėjas per 18 minučių taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei tiek pat kartų prasižengė.

15 taškų „Chimki“ komandai surinko Vitalijus Fridzonas, 9 – Raulis Lopezas.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį.