Vienuolika taškų per paskutines keturias Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynių prieš Jutos „Jazz“ klubą minutes pelnęs Kobe Bryantas lėmė Los Andželo „Lakers“ ekipos pergalę namuose rezultatu 104:99 (30:23, 23:22, 28:28, 23:26).

Čempiono titulą ginanti Los Andželo komanda Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje (iki keturių pergalių) išsiveržė į priekį – 1:0.

Nugalėtojams 31 tašką surinko K. Bryantas, 25 – Pau Gasolis (12 atk. kam.), 10 – Derekas Fisheris, 9 – Lamaras Odomas (12 atk. kam.), po 8 – Andrew Bynumas ir Ronas Artestas.

Jutos komandoje pasižymėjo Deronas Williamsas (24 tšk. ir 8 rez. perd.), Carlosas Boozeris (18 tšk. ir 12 atk. kam.), C. J. Milesas ir Paulas Millsapas (po 16 tšk.) bei Wesley Matthewsas (14 tšk. ir 7 atk. kam.).

Antrosios šios serijos rungtynės antradienį vėl vyks Los Andžele.