Vakar Anglijos „Premier“ lygos čempionate pirmadienį buvo sužaisto vienos 35-ojo turo rungtynės. Jose po dviejų lygiųjų iš eilės pagaliau pergalę nuskynė FC „Liverpool“ futbolininkai, kurie „Anfielde“ 3:0 (2:0) sutriuškino „West Ham United“ ekipą.

Šeimininkai įsiveržė į priekį jau 19 susitikimo minutę, kuomet po Steveno Gerrardo perdavimo pasižymėjo krašto saugas Yossi Benayounas.

Dar po 10 minučių rezultatą padvigubino Davidas N'Gogas, o antrajame kėlinyje „raudonųjų“ persvarą užtvirtino „West Ham United“ vartininko Roberto Greeno įsimuštas įvartis į savus vartus.

Po šios pergalės FC „Liverpool“ klubas pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau nuo ketvirtoje vietoje žengiančios „Tottenham Hotspur“ komandos, už kurią yra sužaidęs vienu maču daugiau, atsilieka net 5 taškais.

Iki pirmenybių pabaigos liko trys turai.