Sekmadienį Azerbaidžano sostinėje Baku pasibaigusių Senojo žemyno imtynių pirmenybių graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 120 kg kovoje dėl bronzos 30-metis Mindaugas Mizgaitis 2-0 (1:0, 2:0) įveikė 23-ejų metų bulgarą Ivaną Stojanovą Ivanovą.

M. Mizgaitis Europos čempionato prizininku tapo pirmą kartą.

Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas šešioliktfinalyje 2-0 (1:0, 3:0) įveikė 1998 ir 2006 metų pasaulio vicečempioną ir triskart Europos čempionato prizininką 37 metų Čekijos atstovą Mareką Švecą, aštuntfinalyje 2-0 (1:0, 2:0) nugalėjo 27 metų italą Rocco Danielę Ficarą.

Ketvirtfinalyje mūsiškis 2-1 (1:0, 0:1, 1:0) pranoko 2008 metų Europos pirmenybių bronzos medalio laimėtoją 23 metų Baltarusijos atstovą Josifą Čugošvilį, o pusfinalyje 0-2 (0:1, 0:1) pralaimėjo praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojui 20-mečiam turkui Rizai Kayaalpui.

Finale Turkijos imtynininkas įveikė serbą Radomirą Petkovičių. Antrąjį bronzos medalį pelnė švedas Johanas Magnusas Eurenas.

Šioje svorio kategorijoje kovojo 18 sportininkų.

23-ejų metų Laimutis Adomaitis svorio kategorijos iki 84 kg šešioliktfinalyje 1-2 (0:1, 2:0, 0:1) pralaimėjo 2007 metų Europos vicečempionui 24-erių metų vokiečiui Janui Fischeriiu.

L. Adomaitis nepateko į paguodos varžybas, nes Vokietijos imtynininkas nepasiekė finalo. Lietuvis tarp 26 dalyvių liko 14-as.

Iki šiol Lietuvos atletai Europos imtynių čempionatuose buvo iškovoję vieną sidabro ir tris bronzos medalius.