Šiandien „Old Trafforde“ vykusiame itin svarbiame Anglijos „Premier“ lygos lyderių mūšyje Londono „Chelsea“ po atkaklios kovos 2:1 (1:0) palaužė šeimininkų „Manchester United“ klubą.

„Chelsea“ į priekį išsiveržė po puikios atakos 20 min.: Florentas Malouda aštriu reidu įveikė net kelis varžovų gynėjus ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, atliko tikslų perdavimą Joe Cole'ui, kuris įspūdingu smūgiu kulnu nuginklavo Edwiną van der Sarą – 1:0.

Net ir praleidę įvartį „raudonieji velniai“, žaidę be savo traumuoto lyderio Wayne‘o Rooney, iki petraukos nesugebėjo sukurti nieko pavojingo.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ futbolininkai kiek suaktyvėjo, bet įvartį vėl pasiekė ne jie, o „Chealsea“: 79 min. po šoninio teisėjo, nepastebėjusio akivaizdžios nuošalės, klaidos galingu smūgiu pasi\ymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Didier Drogba – 2:0.

Nors atrodė, kad mačo baigtis jau aiški, šeimininkai su tuo nesutiko ir jau po poros minučių Federico Macheda pasinaudojo Nani perdavimu ir iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į Petro Čecho vartus – 2:1. Vis dėlto per likusias kelias minutes Alexo Fergusono auklėtiniams išsigelbėti nebepavyko ir pergalę šventė „Chelsea“.

Iškovojusi svarbius tris taškus „Chelsea“ ekipa pakilo į pirmą turnyrinės lenetelės vietą, o „Manchester United“ nukrito į antrąją.

90-ąją minutę „United“ puolėjas Dimitaras Berbatovas turėjo progą išlyginti rezultatą, bet puikai sužaidė svečių vartininkas Petras Čechas.

Per pridėtą rungtynių laiką šeimininkams rezultato išlyginti nepavyko ir varžybos baigėsi 2-1. Po šios pergalės „Chelsea“ (74 tšk.) susigrąžino lyderio poziciją lygoje ir dabar dviem taškais lenkia „Manchester United“ (72 tšk.).

Iki pirmenybių pabaigos liko tik 5 turai.

Rungtynių statistika:

„Manchester United“ – „Chelsea“ 1:2 (0:1).

Įvarčiai: 20 min. Joe Cole‘as 0:1, 79 min. Didier Drogba 0:2, 81 min. Federico Macheda 1:2.