Vienuolika taškų iš eilės lemiamo ketvirčio viduryje pelnęs Johnas Robertas Holdenas išvedė Maskvos CSKA komandą su Ramūnu Šiškausku į Eurolygos finalo ketverto turnyrą.

Nepaisant tragiškai sužaisto antrojo kėlinio, Rusijos čempionai ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 74:70 (22:11, 8:27, 15:15, 29:17) įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ komandą ir laimėjo seriją rezultatu 3:1.

Rusijos čempionai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo ketvirčio jau turėjo dviženklį pranašumą (22:11), tačiau antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. CSKA ekipos puolimas ėmė strigti, o aikštės šeimininkai spurtavo 18:6 ir po Walterio Herrmanno dvitaškio persvėrė rezultatą savo naudai – 29:28.

Nors CSKA klubui pavyko šiek tiek stabilizuoti savo žaidimą, ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Vitorijos klubo persvara pirmą kartą tapo dviženklė – 59:49. Dvylika taškų iš eilės pelnęs Johnas Robertas

Holdenas grąžino intrigą (64:61), o R. Šiškauskas tolimu metimu iš eilės atsakė pusiausvyrą – 64:64. Nors lietuvis baudos metimu buvo išvedęs svečius į priekį (67:66), „Caja Laboral“ atsakė keturiais taškais iš eilės ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 70:67. Visgi CSKA krepšininkai lemiamu metu rungtyniavo gerokai tiksliau ir tris baudų metimus tiksliai realizavęs R. Šiškauskas padėjo Rusijos komandai iškovoti pergalę rezultatu 74:70.

26 minutes aikštelėje praleidęs R. Šiškauskas pelnė 10 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/3, baudos 4/6) taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

„Caja Laboral“: F. San Emeterio 23 (9 atk. kam.), B. Olesonas 14, T. Splitteris 10, M. Teletovičius 6.

CSKA:  J. R. Holdenas 19, S. Kaunas 18 (10 atk. kam.), T. Langdonas 16, R. Šiškauskas 10, V. Chriapa 7.

Pusfinalyje CSKA susikaus su Barselonos „Regal Barcelona“.

Priminsime, kad Eurolygos finalo ketverto varžybos vyks gegužės 7-9 d. Paryžiuje.