Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa išvykoje 103:62 (27:7, 29:21, 26:11, 21:23) sumindė Alytaus „Alytaus“ krepšininkus.

Susitikimą galingai pradėjo kauniečiai, kurie per tris su puse minutės pelnė 12 taškų be atsako – 12:0. P. Kleiza alytiškių taškų sąskaitą atidarė sužaidus 4 minutes – 1:12. Svečiai ir toliau neketino mažinti apsukų. Likus žaisti 2 minutes ir 32 sekundes M. Browno dvitaškis „Žalgiriui“ suteikė jau 20 taškų pranašumą – 24:4. Iki kėlinio pabaigos skirtumas tarp ekipų išliko nepatikęs – 27:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Alytui“ pavyko laimėti atkarpą 7:0 ir šiek tiek sumažinti atsilikimą – 14:29. LKL vicečempionai čia pat įmetė 5 taškus iš eilės ir vėl susigrąžino 20 taškų persvarą – 34:14. Sužaidus 8 minutes „Žalgiris“ pirmavo 28 taškais – 52:24. Kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, tačiau įpusėjus mačui jie turėjo triuškinamą deficitą – 28:56.

Po didžiosios pertraukas pačia pirmąja ataka žalgiriečiai padidino savo pranašumą jau iki 31 taško – 59:28. Alytiškiai savo varžovams nieko padaryti negalėjo. Ir toliau „Žalgiris“ pavyzdingai gynėsi bei puolė, todėl likus rungtyniauti 2 minutes jau susikrovė 40 taškų pranašumą – 79:39. Trečioji rungtynių atkarpa baigėsi svečiams triuškinant varžovus 82:39.

Ketvirtajame kėlinuke buvo išlikusi vienintelė intriga: kada „Žalgiris“ įmes šimtąjį tašką. Tai kauniečiams pavyko padaryti sužaidus aštuonias minutes, kuomet M.Pocius pataikė dvitaškį – 100:55. Čia pat „Alytus“ laimėjo atkarpą 7:0 bei šiek tiek apmažino deficitą – 62:100. Galutinis mačo rezultatas – 103:62.

„Alytus“: Andrius Aleksandrovas 24, Vilius Šumskis 14, Paulius Kleiza 12, Aurimas Adomaitis (7 atk. kam.) 6, Modestas Šilalė ir Aleksejus Andrianovas po 2, Paulius Ivanauskas bei Andrius Golokvoščius – po 1.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 18, Aleksandras Čapinas 14, Dainius Šalenga ir Travisas Watsonas (8 atk. kam.) po 13, Marcusas Brownas 11, Mantas Kalnietis 10, Artūras Milaknis 7, Povilas Butkevičius (9 atk. kam.) 5, Adas Juškevičius, Tadas Klimavičius bei Mirza Begičius – po 4.