Vakar vykusiose paskutinė Italijos „Serie A“ čempionato 30-ojo turo rungtynėse dar vieną antausis buvo suduotas Turino „Juventus“ klubui, kuris išvykoje be argumentų 1:3 (1:0) nusileido „Napoli“ ekipai

Mačas svečiams prasidėjo labai sėkmingai, nes jau 7 min. po baudos smūgio kamuolį galva į „Napoli“ ekipos vartus pasiuntė gynėjas Giorgio Chiellini – 0:1. Tačiau po pelnyto įvarčio „Juventus“ žaidėjai iškart atsitraukė į gynybą ir varžovų vartams nebegrasino. Tiesa, ši taktika iki pertraukos pasiteisino.

Vis dėlto vos tik prasidėjus antrajam kėliniui „Napoli“ tiesiog užgriuvo atvykėlių iš Turino vartus: ir nors 47 min. saugas Marekas Hamšikas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, jis išpirko savo kaltę jau 51 min., kai po gražios atakos rezultatą išlygino smūgiu galva – 1:1.

Ir po šio epizodo šeimininkai dar nenurimo. Jų pastangos atsipirko 72 min., kai pasižymėjo Fabio Quagliarella, o 82 min. „Napoli“ pergalę įtvirtino puolėjas Ezequiel Lavezzi – 3:1.

„Juventus“ futbolininkai po šios nesėkmės dar labiau komplikavo savo turnyrinę padėtį ir su 45 taškais nukrito net į 7-ąją vietą. Tuo metu 3 taškais savo sąskaitą papildžiusi „Napoli“ komanda taip pat su 45 taškais pakilo į 6-ą poziciją.

Rungtynių statistika:

„Napoli“ –„Juventus“ 3:1 (0:1).

Įvarčiai: 7 min. G. Chiellini 0:1, 51 min. M. Hamšikas 1:1, 72 min. F. Quagliarella 2:1, 88 min. E. Lavezzi 3:1.