Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto. Antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Rusijos čempionai namuose 83:63 (19:18, 16:12, 24:11, 24:22) įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Pirmoje mačo pusėje priekyje buvo CSKA krepšininkai lemiamą pranašumą įgijo po didžiosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį CSKA pradėjo spurtu 10:2 ir po Ramūno Šiškausko tolimo metimo įgijo penkiolikos taškų pranašumą – 47:32.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje maskviečių atotrūki dar labiau padidėjo (59:36), o po Seano Singletary nesportinės pražangos paskutinio kėlinio viduryje CSKA persvara pasiekė 24 taškų ribą - 69:45. Situacija aikštelėje nepasikeitė iki rungtynių pabaigos ir CSKA iškovojo antrąją įtikinamą pergalę rezultatu 83:63.

33 minutes aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas pelnė 14 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 2/3, baudos 2/2) taškų, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

CSKA: R. Šiškauskas ir V. Chriapa – po 14, T. Langdonas ir Z. Planiničius – po 12, P.Mensah-Bonsu ir J. R. Holdenas – po 10, S. Kaunas 9.

„Caja Laboral“: T. Splitteris ir M. Teletovičius – po 11, L. Eliyahu 10, P. Ribas 9.