Trečiadienio vakarą toliau vyko Anglijos „Premier“ lygos 31-ojo turo susitikimai.

Londono „Chelsea“ svečiuose net 5:0 (1:0) nugalėjo lygos autsaiderius „Portsmouth“ futbolininkus ir po šios pergalės susigrąžino antrąją vietą.

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Tiesa, jau pradžioje svečiai iš Londono turėjo keletą progų pasižymėti, bet puikiai sužaidė „Portsmouth“ vartininkas Davidas Jamesas. Visgi 32-ąją susitikimo minutę svečių puolėjas Didieras Drogba galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus – 1:0.

Pirmajam kėliniui einant į pabaigą traumas patyrė du šeimininkų futbolininkai. Po susidūrimo su Florentu Malouda „Portsmouth“ gynėjas Ricardo Rocha paliko aikštę su deguonies kauke ant veido, tuo tarpu kitam šios ekipos žaidėjui Tommy Smithui „Chelsea“ puolėjas Danielis Sturridge'as smūgiu alkūne netyčia sulaužė nosį.

Po pertraukos antrojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – 50-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Florentas Malouda, o dar po dešimties minučių jis kamuolį į vartus pasiuntė antrą kartą ir rezultatas labai greitai tapo triuškinamas – 3:0.

Rungtynėms einant į pabaigą 77-ąją minutę galimybę pasižymėti išnaudojo ir antrąjį įvartį šiame mače pelnė „Chelsea“ puolėjas Didieras Drogba – 4:0, o per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį pridėjo „mėlynųjų“ saugas Frankas Lampardas – 5:0.

Kitame mače buvo užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas: namuose žaidusi „Manchester City“ ekipa 0:2 (0:1) pralaimėjo Liverpulio „Everton“ ekipai ir neiškovojo svarbių taškų kovoje dėl ketvirtosios vietos.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Portsmouth“ – „Chelsea“ 0:5 (0:1).

Įvarčiai: 32 min. Didier Drogba 0:1, 50 min. Florentas Malouda 0:2, 60 min. Florentas Malouda 0:3, 77 min. Didier Drogba 0:4, 90 min. Frankas Lampardas 0:5.

„Manchester City“ – „Everton“ 0:2 (0:1).

Įvarčiai: 33 min. Timas Cahillas 0:1, 85 min. Mikelas Arteta 0:2.

„Aston Villa“ – „Sunderland“ 1:1 (1:1).

Įvarčiai: 22 min. Frazeras Campbellas 0:1, 30 min. Johnas Carew 1:1.

„Blackburn Rovers“ – „Birmingham City“ 1:1 (1:0).

Įvarčiai: 5 min. Davidas Dunnas 1:0, 55 min. Jamesas McFaddenas 1:1.