Eurolygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, savo arenoje 86:63 (24:19, 25:10, 21:15, 16:19) sutriuškino Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Susitikimo baigtis buvo aiški jau sužaidus du kėlinukus. Maskviečiai antrajame ketvirtyje laimėjo atkarpą 11:0 bei įgijo solidų pranašumą (49:29), kurį išlaikė iki pat finalinės mačo sirenos.

R.Šiškauskas per 29 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei sykį pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Andrejus Vorontsevičius įmetė 15 taškų, Viktoras Chriapa – 14, Trajanas Langdonas – 11, Aleksandras Kaunas – 10 taškų.

Pralaimėjusiems Mirza Teletovičius bei Fernando San Emeterio surinko po 11, Tiago Splitteris pridėjo 10 taškų.

Kitos serijos rungtynės vyks ketvirtadienį Maskvoje.