Eurolygos TOP–16 varžybų G grupės penktojo turo susitikime Maskvos CSKA ekipa (4/1), kuriai atstovauja Ramūnas Šiškauskas, svečiuose 76:70 (24:10, 9:8, 16:22, 30:27) nugalėjo Malagos „Unicajos“ krepšininkus (1/4) bei palaidojo Kauno „Žalgirio“ galimybes patekti į ketvirtfinalį.

Eurolygos vicečempionai ir Gdynės „Asseco Prokom“ užsitikrino vietas tarp aštuonių stipriausių Senojo žemyno komandų.

Pirmoje mačo pusėje aikštelės šeimininkai atrodė beviltiškai. „Unicaja“ per dvidešimt žaidimo minučių sugebėjo įmesti vos 18 taškų ir įpusėjus rungtynėms turėjo 15 taškų deficitą – 18:33.

Po ilgosios pertraukos „Unicaja“ krepšininkai atsitiesė. Kibios gynybos dėka jie sugebėjo priartėti iki (37:45), o prieš lemiamą kėlinį atsilikinėjo 9 taškais – 40:49.

Ketvirtajame ketvirtyje Antonas Ponkrašovas buvo nubaustas technine pražanga. Omaras Cookas sumetė 4 baudų metimus, pridėjo dvitaškį ir „Unicaja“ grėsmingai priartėjo – 52:56. Likus žaisti 1 minutę ir 20 sekundžių O. Cooko dvitaškis sumažino ispanų deficitą iki 3 taškų (66:69), tačiau čia pat tolimą metimą įsmeigė Andrejus Vorontsevičius – 66: 72. Šeimininkams nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o maskviečių pergalę įtvirtino taiklūs Viktoro Chriapos baudos metimai.

R. Šiškauskas per 36 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (2/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 5 kamuolius, du kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Lietuviui neblogai talkino Aleksandras Kaunas (14 tšk. 8 atk. kam.), A.Vorontsevičius (13 tšk.), V.Chriapa (11 tšk. 8 rez. perd.), Zoranas Planiničius (10 tšk.).

Pralaimėjusiems O.Cookas (8 rez. perd.) surinko 17 taškų, Georgios Printezis – 15, Zabianas Dowdellas pridėjo 14 taškų.