Po 13-osios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos – ketvirtadienio – medalių lentelėje pirmąją vietą susigrąžino JAV rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 8 aukso bei po 12 sidabro ir bronzos apdovanojimų.

Į antrąją vietą nukrito Vokietijos komanda, turinti 8 aukso, 11 sidabro ir 7 bronzos medalius.

Trečiąją poziciją užima Kanados atletai, iškovoję 8 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Ketvirtadienį buvo išdalyti šeši medalių komplektai. Aukso medalius iškovojo Vokietijos, Norvegijos, JAV, Kanados, Pietų Korėjos ir Baltarusijos atstovai.

Per 13 varžybų dienų išdalyti 70 medalių komplektų iš 86. Medalius iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso – 17).

25-26. Kazachstanas 0 1 0 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą.