Po devintosios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos – sekmadienio – medalių lentelėje lyderės poziciją išsaugojo JAV rinktinė. Jos atletai jau iškovojo po 7 aukso ir sidabro bei 10 bronzos medalių.

Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo Vokietijos atletai, iškovoję 6 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius. Į trečiąją vietą iš antrosios nukrito Norvegijos sportininkai, turintys 5 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Sekmadienį buvo išdalyti šeši medalių komplektai. Du aukso medalius iškovojo Vokietijos, po vieną - JAV, Rusijos, Šveicarijos ir Olandijos atstovai.

Per devynias varžybų dienas išdalyta 50 medalių komplektų iš 86. Medalius jau iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso – 16).

24-26. Kazachstanas 0 1 0 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą.