LKF Didžiosios taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 97:63 (16:15, 32:13, 26:18, 23:17) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Susitikimą 5 taškais pradėjo aikštės šeimininkai – 5:0. Netrukus svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį – 9:5. A. Jomanto baudos metimai ir M. Bjelicos dvitaškis atstatė pusiausvyrą – 9:9. Likus žaisti pusantros minutės J. Valančiūno dvitaškis su pražanga „Lietuvos rytą“ vėl išvedė į priekį – 12:11. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių vilniečiai turėjo minimalų pranašumą – 16:15.

Antrojo kėlinio pradžioje R. Alijevo du taškai su varžovo pražanga buvo vėl trumpai išvedę į priekį kėdainiškius (18:16), tačiau tada „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 28:18. Ketvirčiui artėjant į pabaigą LKF taurės savininkai pelnė 9 taškus be atsako ir jau susikrovė 21 taško persvarą – 48:27. Pirmojo mačo dalis baigėsi rezultatu 48:28.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo šalies čempionai, kurie likus žaisti 4 minutes turėjo jau 27 taškų persvarą – 62:35. „Nevėžis“ sugebėjo pelnyti įmesti 5 taškus be atsako ir šiek tiek priartėti – 40:62. Vis tik kėlinį sėkmingiau užbaigė „Lietuvos ryto“ ekipa, kurios pranašumas po trijų ketvirčių niekam nekėlė abejonių - 74:46.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas. Jo metu LKF taurės čempionai dar labiau padidino turėtą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 97:63.

„Lietuvos rytas“: K. Bajramovičius 25, J. Valančiūnas 15, J. Sinica 14, S. Babrauskas 10 (6 atk. kam.), M. Gecevičius 9, I. Miloševičius 7 (6 rez. perd.), A. Jomantas 6 (5 rez. perd.), M. Bjelica 4, D. Zavackas 3 (6 atk. kam.), V. Ginevičius ir S. Buterlevičius po 2.

„Nevėžis“: E. Dimša 16 (8 atk. kam.), G. Maciulevičius 10, R. Alijevas 9, R. Grinius 7 (6 atk. kam.), D. Gvezdauskas 6, M. Simonavičius 5, P. Beliavičius ir G. Butkus po 4, D. Šilinskis 2 (3 blk.).