Eurolygos TOP–16 varžybų antrojo turo F grupės rungtynėse Marido „Real“ (1/1) ekipa su Rimantu Kaukėnu ir Darjušu Lavrinovičiumi išvykoje 76:81 (16:18, 16:23, 20:23, 22:17) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1/1) klubui.

Įpusėjus mačui žydai turėjo 7 taškų pranašumą – 41:34. Trečiajame kėlinyje ispanai ištirpdė varžovų pranašumą iki 2 taškų (45:47), tačiau netrukus „Maccabi“ laimėjo atkarpą 12:4 ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį turėjo ir po trisdešimties žaidimo minučių – 64:54.

Paskutiniame ketvirtyje „Karališkasis“ klubas buvo priartėjęs iki 5 taškų (67:72), tačiau lemiamomis akimirkomis iniciatyvos ėmėsi Alanas Andersonas, kuris sumetė baudos metimus, o kitoje atakoje komandos draugui pakabino kamuolį virš lanko ir skirtumas tarp komandų vėl išaugo – 76:67.

Likus žaisti 1 minutę Marko Jaričius perėmė kamuolį ir smeigė tritaškį, taip sugrąžindamas viltis savo ekipai (74:78), tačiau kitoje atakoje Doronas Perkinsas pataikė iš toli ir taip galutinai palaidojo „Real“.

R. Kaukėnas per 31 minutę pelnė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/7 baudos metimai), perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

D. Lavrinovičius per 24 minutes įmetė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 5/5 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Svečiams Jorge Garbajosa pridėjo 12 taškų.

Šeimininkų gretose įspūdingai rungtyniavo A. Andersonas. Amerikietis per 37 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 9/9 baudos metimai), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 sykius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 11 varžovų pražangų bei surinko net 40 naudingumo balų.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas pelnė 18 taškų, D'oro Fischerio sąskaitoje - 14 taškų (3 blk.).