Vakar vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Hull City“ ekipa savo aikštėje 1:1 (1:1) atsilaikė prieš čempionato lyderę Londono „Chelseą“.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 30 min. po kampinio pasižymėjo Stevenas Mouyokolo, tačiau „Chelsea“ dar iki pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą – 42 min. baudos smūgį tiksliai realizavo pirmą kartą po Afrikos Nacijų taurės turnyro žaidęs Didier Drogba.

Po pertraukos kiek aktyvesni buvo „Chelsea“ futbolininkai, bet patikimai besigynusi „Hull City“ vienuolikė neleido savo varžovams pelnyti antrojo įvarčio ir išsivežti pergalės.

Tokiu būdu „Chelsea“ persvara prieš antroje vietoje žengiantį „Manchester United“ klubą ištirpo iki 2 taškų: „mėlynieji“ turi 55 taškus, o „raudonieji velniai“ – 53-is.

Tuo tarpu „Hull City“ ekipa su 21 tašku vis dar lieka iškritimo zonoje, tačiau 16-tą vietą užimančiai „Wolverhampton Wanderers“ komandai nusileidžia tik pagal įvarčių santykį.