Ispanijos ACB čempionate Madrido „Real“ (16/4) komanda, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas bei Darjušas Lavrinovičius, namuose 84:67 (22:16, 15:13, 13:22, 34:16) sutriuškino būsimą Kauno „Žalgirio“ varžovę Eurolygoje Malagos „Unicajos“ (9/11) ekipą.

R. Kaukėnas ant parketo praleido 23 minutes, per kurias įmetė 14 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

D. Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Nugalėtojams 18 takų surinko Novica Veličkovičius, 10 – Sergio Llullas, 9 – Marko Jaričius.

Svečiams 14 taškų pelnė Robertas Archibaldas, po 13 pridėjo Joelas Freelandas ir Juanas Dixonas.

„Real“ klubas turnyro lentelėje užima trečiąją, o „Unicaja“ – devintąją vietas.