Mindaugo Lukauskio atstovaujama Vilerbano „Asvel“ ekipa lemiamose Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse išvykoje 71:73 (18:26, 18:20, 17:15, 18:12) nusileido Zagrebo „Cibona“ krepšininkams ir liko už TOP–16 borto.

Negana to, „Cibona“ pergalė lėmė, jog Kauno „Žalgiris“ A grupėje pakilo į trečiąją poziciją.

Beveik viso susitikimo metu besivejančiųjų vaidmenyje buvę prancūzai galiausiai perėmė iniciatyvą ir 36-ąją minutę pirmavo vienu tašku – 66:67. Vis dėlto „Cibona“ sugebėjo atsitiesti, pelnė penkis taškus be atsako ir pavojingai atitrūko – 71:68.

Nors ASVEL paskutinę minutę alsavo priešininkams į nugaras (71:70), svečiams pritrūko laiko, o sumaniai rungtyniavę kroatai išsaugojo pergalę savo rankose – 73:71.

M. Lukauskis aikštėje praleido 30 minučių, pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/3 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

„Cibona“: Marko Tomasas 24, Jamontas Gordonas 16 (5 per. kam., 5 rez. perd., 5 kl.), Lukša Andričius 13, Bojanas Bogdanovičius 11.

„Asvel“: Ali Traore 16 (8 atk. kam.), Ericas Campbellas 15, Mindaugas Lukauskis 11, Bobby Dixonas 10 (5 kl.), Kristjanas Kanguras 8.