Antradienį FIBA Europos taurės (EuroCup) krepšinio turnyre sužaistos dar ketverios antrojo etapo penktojo turo rungtynės, kuriose trys lietuviai pelnė 28 taškus.

Trečiąsias pergales J grupėje iškovojo ir toliau dėl vietos ketvirtfinalyje kovą tęsia Giedriaus Gusto maskvos srities "Dinamo" (Rusija) bei Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (Latvija) su Martynu Andriukaičiu ir Steponu Babrausku, klubai.

"Dinamo" komanda antradienį namuose 68:51 (25:11, 16:11, 15:16, 12:13) nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią grupės lyderę Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) ekipą, kurią treniruoja Rimas Girskis.

G. Gustas nugalėtojams per 17 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/8) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

ASK krepšininkai iškovojo svarbią pergalę svečiuose 70:68 (19:19, 12:19, 23:13, 16:17) įveikė penktąją nesėkmę iš eilės patyrusią grupės autsaiderę Renaldo Seibučio Atėnų "Maroussi" (Graikija) komandą.

S. Babrauskas per 29 minutes nugalėtojams pelnė 10 taškų (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/4, baudos 6/7), po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o M. Andriukaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

R. Seibutis pelnė 12 taškų ir buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. Per 23 minutes lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 8, 1 tritaškį iš 3 ir 5 baudų metimus iš 6, sugriebė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvių perdavimą.

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

"Lokomotiv" (Rusija) - "Spirou" (Belgija)               75:66

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):
1. Ankaros "Turk Telekom" (Turkija)           5  4  1  379:372  9
2. Rostovo "Lokomotiv" (Rusija)               5  3  2  349:339  8
3. Atėnų "Panionios" (Graikija)               5  2  3  346:337  7
4. Šarlerua "Spirou" (Belgija)                5  1  4  345:371  6