Septintąją pergalę iš eilės BBL Elito divizione iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri išvykoje 82:62 (22:15, 18:14, 13:19, 29:14) įveikė ketvirtąją nesėkmę patyrusį Ventspilio „Ventspils“ klubą.

Vilniečiai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Milko Bjelicos, Luko Brazdauskio ir Martyno Gecevičiaus metimų sužaidus tris minutes svečiai jau turėjo dviženklę persvarą – 13:2. Daugiausiai Ernesto Kalvės pastangomis „Ventspils“ komanda sugebėjo priartėti (10:14), tačiau Justas Sinica vėl leido „Lietuvos rytui“ nutolti – 17:10. Visgi pirmojo ketvirčio pabaigoje Latvijos klubas vėl priartėjo (15:19), bet „Lietuvos rytas“ per likusį laiką pelnė tris taškus be atsako ir pirmųjų dešimties minučių svečiai priekyje – 22:15.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjęs M. Gecevičius vėl sugrąžino Lietuvos čempionams dviženklę persvarą (25:15), tačiau aikštės šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir vėl priartėjo – 21:25. Antrojo ketvirčio viduryje iniciatyvos ėmėsi Bojanas Popovičius bei M.Bjelica. Pirmasis pelnė keturis taškus iš eilės, antrasis pridėjo dar septynis ir „Lietuvos rytas“ dar kartą nutolo – 34:23. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir įpusėjus rungtynėms vilniečiai priekyje – 40:29.

Pirmąsias keturias trečiojo kėlinio minutes Latvijos čempionai laimėjo 14:6 ir „Lietuvos ryto“ pranašumas jau ne pirmą kartą šios dienos rungtynėse grėsmingai aptirpo – 46:43. B.Popovičiaus tikslūs metimai vėl leido svečiams pasijusti kiek laisviau (53:46), o ketvirtį dvitaškiu baigė aikštės šeimininkai – 53:48.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Ventspils“ spurtavo 7:2 ir išlygino rezultatą, tačiau „Lietuvos rytas“ netrukus atsakė penkiais taškais, susigrąžino persvarą (60:55), o netrukus ji vėl tapo dviženklę – 67:57. Po Arono Bayneso dėjimo vilniečių pranašumas jau pasiekė trylika taškų (73:60), netrukus svečiai pelnė dar šešis taškus iš eilės (79:60), o rungtynes „Lietuvos rytas“ laimėjo rezultatu 82:63.

„Ventspils“: D. Bertanis 23, E. Kalve 22 (9 išprov. praž.), A. Strelniekas ir L. Blausas – po 5.

„Lietuvos rytas“: A. Jomantas 17 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), M. Bjelica 14, D. Borovnjakas, A. Baynesas ir L. Brazdauskis (6 atk. kam.) – po 12, M. Gecevičius 8, B. Popovičius 4, J. Sinica 3.