Eurolygos šeštojo turo C grupės rungtynėse Maskvos CSKA (4/2) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 78:65 (15:13, 20:17, 23:12, 20:23) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ (1/5) krepšininkus.

Eurolygos vicečempionai visą pirmąją mačo dalį buvo priekyje, tačiau galutinai jiems atitrūkti pavyko trečiajame kėlinuke, kurį laimėjo 11 taškų persvara – 23:12. Ketvirtajame ketvirtyje maskviečiai buvo įgiję net 19 taškų pranašumą (72:53), tačiau svečiai deficitą pavyko sumažinti pasinaudojus tuo, jog paskutinėmis susitikimo minutėmis rungtyniavo CSKA atsarginiai krepšininkai.

R. Šiškauskas per 29 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Nugalėtojams Jonas Robertas Holdenas įmetė 16 taškų, Trajanas Langdonas (3/7 tritaškiai) ir Viktoras Chriapa surinko po 13 taškų, Saša Kaunas – 12 taškų.

Pralaimėjusiems Dimitrios Mavroeidis pelnė 11 taškų, Billy Keysas – 10, Jaredas Homanas pridėjo 9 taškus.