Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei aštuntąją Vakarų konferencijoje užimantis Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (23 pergalės ir 24 pralaimėjimai) klubas, trečiadienį namuose po pratęsimo 112:114 (31:22, 25:29, 25:27, 22:25, 9:11) nusileidęs Naujojo Orleano "Hornets" (22/27) krepšininkams.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 4 pražangas.

Per 17 su puse minutės (17:36) L. Kleiza prametė tritaškį bei pataikė 2 dvitaškius iš 3.

27 taškus į svečių krepšį įmetė Carmelo Anthony, 22 - Allenas Iversonas, 18 - Nene Hilario, 14 - Steve`as Blake`as, 11 - Eduardo Najera.

Nugalėtojų, kurie yra ketvirti Pietvakarių pogrupyje, o Vakarų konferencijoje užima vienuoliktąją vietą, gretose sėkmingiausiai žaidė Desmondas Masonas (23 tšk.), Dawidas Westas ir Devinas Brownas (po 17 tšk.), Chrisas Paulas bei Bobby Jacksonas (po 15 tšk.) ir Tysonas Chandleris (10 taškų).