Šiąnakt NBA čempionate vyko tik trejos rungtynės, bet jose dramos ir įtampos buvo tikrai užtektinai, nes net dviejuose iš trijų mačų prireikė pratęsimų.

Vienų iš sezono lyderių dvikovoje Atlantoje tarp „Hawks“ ir Portlando „Trail Blazers“ žibėjo talentas iš Ispanijos Rudy Fernandezas, kuris įspūdingu tritaškiu paskutinę reguliaraus laiko sekundę svečiams išplėšė pratęsimą – 85:85.

Vis dėlto papildomos 5 minutės buvo sėkmingesnės „Vanagams“, kurie daugiausiai savo lyderio Joe Johnsono, iš viso pelniusio net 35 taškus, pastangomis palaužė varžovus rezultatu 99:95.

Nugalėtojui išaiškinti 48 minučių neužteko ir akistatoje tarp Milvokio „Bucks“ bei Dalaso „Mavericks“ – 104:104.

Pratęsime kova vėl vyko taškas į tašką, bet paskutinę sekundę sudėtingą metimą per priešininkų rankas atlikusiam vokiečiui Dirkui Nowiztkiui (32 taškai) nusišypsojo fortūna – kamuolys, atšokęs nuo lanko, atsitrenkė į lentą ir kurioziškai įkrito į krepšį, tad „Mavericks“ šventė pergalę 115:113.

Tuo tarpu susitikimas tarp Orlando „Magic“ ir Šarlotės „Bobcats“, kaip ir tikėtasi, baigėsi aikštės šeimininkų pergale, tiesa, nelengva  – 97:91.

Visų pirmadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Atlantos „Hawks“  – Portlando „Trail Blazers“ 99:95 (20:28, 23:20, 15:19, 27:18; 14:10).

„Hawks“: Joe Johnsonas 35 taškai ir 9 rez. perd., Joshas Smithas 20 taškų ir 16 atk. kam.

„Trail Blazers“: Rudy Fernandezas 19 taškų (4/6 tritaškių), LaMarcusas Aldridge'as 18 taškų.

Milvokio „Bucks“  – Dalaso „Mavericks“ 113:115 (28:33, 26:33, 28:19, 22:19; 9:11).

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 25 taškai, Ersanas Ilyasova 19 taškų.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 32 taškai ir 11 atk. kam., Drew Goodenas 22 taškai ir 14 atk. kam.

Orlando „Magic“ – Šarlotės „Bobcats“ 97:91 (25:21, 25:31, 26:16, 21:23).

„Magic“: Jameeras Nelsonas 16 taškų, Vince'as Carteris 15 taškų.

„Bobcats“: Ronaldas Murray'us 31 taškas, Borisas Diaw 21 taškas.

Siūlome pasižiūrėti įdomiausius „Hawks“–„Blazers“ ir „Bucks“–„Mavericks“ rungtynių epizodus: