Trečiąją pergalę ketvirtosiose Eurolygos B grupės rungtynėse iškovojo Lino Kleizos atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ klubas, savo žiūrovų akivaizdoje 105:90 (24:27, 22:21, 30:21, 29:21) nugalėjęs Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje savo sąlygas diktavo Turkijos čempionai (58:50), tačiau graikai smeigė tris tritaškius iš eilės, L. Kleiza pridėjo penkis taškus ir „Olympiacos“ išsiveržė į priekį – 66:65. Įsibėgėję aikštės šeimininkai jau nebesustojo. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Panagiočio Giannakio auklėtinių persvara išaugo iki dviženklės (83:72), o „Efes Pilsen“ atkurti intrigos nebepavyko.

L. Kleiza aikštėje praleido 33 minutes, į varžovų krepšį įmetė 20 taškų (4/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/12 baudų), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 bei prasižengė 1 kartą.

„Olympiacos“: Ioannis Bourousis 23 (12 min.), Linas Kleiza 20 (11 atk. kam.), Panagiotis Vasilopoulos 18, Sofoklis Schortsanitis 11 (5/17 baudų), Nikola Vujčičius 10 (5 rez. perd.).

„Efes Pilsen“: Mario Kasunas (12 atk. kam.) ir Igoris Rakočevičius (5 kl.) po 15, Bootsy Thorntonas ir Keremas Tunčeri po 13, Bostjanas Nachbaras 10 (6 atk. kam., 6 kl.).