Antrąją pergalę aštuntajame Rumunijos krepšinio pirmenybių ture iškovojo „lietuviškasis“ Tirgu Murešo „BC Mureš“ klubas, namuose 92:77 įveikęs Tirgu Žiu „CS Energia“ ekipą.

Artūras Masiulis nugalėtojams per 25 minutes surinko 18 taškų (7/10 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 varžovų metimus.

Marius Pociukonis aikštėje praleido 33 minutes ir į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (1/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 kartus.

Vaidotas Pečiukas rungtyniavo 35 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius neleistinai pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvius rungtyniavo tik Keyronas Sheardas, pasižymėjęs 26 taškais.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Justinas Griffinas ir Josephas Barberis (7 atk. kam.), atitinkamai surinkę 20 ir 19 taškų.