Rekordas: D. Nowitzki NBA mače per 9 min. pelnė net 29 taškus!

Dalaso „Mavericks“ ekipos puolėjas Dirkas Nowitzki įėjo į klubo istoriją. Šiandien vykusių rungtynių prieš Jutos „Jazz“ ketvirtajame kėlinyje vokietis pagerino per vieną ketvirtį įmestų taškų klubo rekordą.

31 metų puolėjas per paskutinįjį ketvirtį rungtynių minučių įmetė 29 taškus ir net 5 taškais pagerino Markui Aguirre'ui priklausiusį rekordą. Jį dukart NBA čempionas buvo pasiekęs dar 1984 metais.

Beje, D. Nowitzkiui tam, kad surinktų 29 taškus, užteko vos 9 minučių: pirmuosius taškus ketvirtame kėlinyje jis pelnė likus 9 min. 36 sek. iki mačo pabaigos, o paskutinius – likus 34 sek.

Lygos rekordas šioje kategorijoje priklauso San Antonio „Spurs“ rungtyniavusiam George'ui Gervinui ir dabartinei Denverio „Nuggets“ žvaigždei Carmelo Anthony. Jie per ketvirtį yra įmetę net po 33 taškus.

D. Nowitzkio vedami „Mavs“ krepšininkai ketvirtąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 44:18 ir, panaikinę „Jazz“ ekipai po trijų ketvirčių priklausiusį 15 taškų pranašumą, iškovojo trečiąją pergalę iš keturių galimų – 96:85.

„Mavs“ lyderis iš viso mače surinko 40 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.