Vakar vykusiose Italijos „Serie A“ čempionato 10-ojo turo rungtynėse su „Napoli“ itin apmaudžiai pergalę iš savo rankų išleido AC „Milan“ ekipa, kuri dviejų įvarčių persvarą iššvaistė per 3-is pridėtinio laiko minutes.

Trenerio Leonardo auklėtiniai po 2 minutę pelnyto Filippo Inzaghi ir 6 minutę pasižymėjusio Pato įvarčių pirmavo 2:0, bet per pridėtą teisėjo laiką įsigudrino praleisti du įvarčius: iš pradžių 91 min. įspūdingu tolimu šūviu rezultatą sušvelnino L. Cigarini, o 93 m. smūgiu galva tašką savo klubui išplėšė Germanas Denisas – 2:2.

Po šių lygiųjų  AC „Milanas“ su 16 taškų žengia šeštoje „Serie A“ čempionato vietoje.

Tuo tarpu „Napoli“ vienuolikė, turinti 14 taškų, užima dešimtą poziciją.

Pirmenybėse pirmauja Milano „Intero“ ir Turino „Juventuso“ futbolininkai, kurių sąskaitoje – atitinkamai 22 ir 21 taškas.