Trečiadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo žaidžiamos 10-ojo turo rungtynės.

Didelį susidomėjimą kėlė rungtynės Turine, kur vietos „Juventus“ priėmė antroje pozicijoje iki šiandienos buvusią Genujos „Sampdoria“.

Mariaus Stankevičiaus ekipai nepavyko pasipriešinti tituluotiems varžovams ir rungtynes jie pralaimėjo rezultatu 1:5 (0:2). Lietuvos rinktinės gynėjas rungtyniavo iki 62 minutės. Tada jį pakeitė Fabrizio Cacciatore.

Po šios pergalės „Juventus“ aplenkė Genujos miesto komandą bei įsitvirtino antrojoje Serie A turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Livorno“ su Tomo Danilevičiumi iškovojo antrą pergalę iš eilės. „Livorno“ namuose rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „Atalanta“ futbolininkus ir pakilo iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Lietuvos rinktinės kapitonas rungtyniavo nuo 59 minutės.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai:

"Bologna" 2-1 "Siena"

16` [1-0] Martins Adailton

59` [2-0] Pablo Daniel Osvaldo

87` [2-1] Emanuele Calaio

"Catania" 1-2 "Chievo"

32` [0-1] Andrea Mantovani

42` [1-1] Giuseppe Mascara (11 m.)

70` [1-2] Michele Marcolini

"Genoa" 2-1 "Fiorentina"

43` [1-0] Raffaele Palladino

63` [1-1] Marco Marchioni

73` [2-1] Giandomenico Mesto

"Juventus" 5-1 "Sampdoria"

26` [1-0] Amauri

42` [2-0] Giorgio Chiellini

50` [3-0] Mauro Camoranesi

62` [4-0] Amauri

63` [4-1] Giampaolo Pazzini

88` [5-1] David Trezeguet

"Lazio" 0-1 "Cagliari"

50` [0-1] Alessandro Matri

"Livorno" 1-0 "Atalanta"

68` [1-0] Leonardo Miglionico

"Napoli" 2-2 "Milan"

2` [0-1] Filippo Inzaghi

5` [0-2] Alexandre Pato

90` [1-2] Luca Cigarini

90` [2-2] German Denis

"Parma" 2-0 "Bari"

57` [1-0] Valeri Bojinov

66` [2-0] Alberto Paloschi

"Udinese" 2-1 "Roma"

21` [1-0] Antonio Floro Flores

42` [1-1] Daniele De Rossi

84` [2-1] Antonio Floro Flores.