Pirmąją pergalę po nesėkmės Eurolygos starte iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Madrido „Real“ klubas, kuris savo aikštelėje rezultatu 94:72 (30:22, 21:11, 17:12, 26:27) sutriuškino be pergalių liekančią Tomo Pačėso vadovaujamą Gdynės „Asseco Prokom“ komandą.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių neleido suabejoti savo pranašumu ir nuolatos didino persvarą. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Real“ persvara jau buvo triuškinanti (81:47), o rungtynes Madrido komanda laimėjo rezultatu 94:72.

24 minutes aikštelėje praleidęs Darjušas Lavrinovičius nugalėtojams surinko 19 (dvitaškiai 6/7, baudos 7/11) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko net 31 naudingumo balą.

Rimantas Kaukėnas aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias surinko 11 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/3) taškų, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei sykį pažeidė taisykles.

„Real“: D.Lavrinovičius 19, L.Bullockas 15, J.Garbajosa 13, R.Kaukėnas 11, S.Vidalis ir S.Llullas – po 10.

„Asseco Prokom“: Q.Woodsas 22, D.Loganas 19, R.Burrellas 14, D.Ewingas 9.