Eurolygos antrojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, išvykoje 68:86 (18:30, 20:18, 12:23, 18:15) neprilygo Malagos „Unicaja“ krepšininkams.

Aikštelės šeimininkai visas turėjo iniciatyva savo rankose. Po pirmojo kėlinuko jų persvara siekė 12 taškų – 30:18, o įpusėjus mačui – 48:38. Po didžiosios pertraukos „Unicaja“ krepšininkams pavyko įgyti 20 taškų pranašumą, kuris galutinai palaužė Graikijos vicečempionus ir šie buvo priversti patirti pirmą pralaimėjimą.

L. Kleiza per 31 žaidimo minutę pelnė 10 taškų (3/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus pažeidė taisykles bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik 17 taškų surinkęs Nikola Vujčičius bei 15 taškų įmetęs Milošas Teodosičius.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Taquanas Deanas (19 tšk.), Poohas Jeteras (11 tšk.), Joelis Freelandas (10 tšk. 11 atk. kam.) Robertas Archibaldas (10 tšk.).