Šiaulių "Šiaulių" krepšininkai po gražių rungtynių namuose rezultatu 92:62 (22:17, 17:15, 29:15, 24:15) sutriuškino Rishono Le Ziono "Maccabi" krepšininkus ir padidino savo galimybes patekti į kitą Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyro etapą. Šiauliečiams beliko tikėtis Žeronos "Akasvayu" komandos pergalės Prancūzijoje, kur ji kovos su Dainiaus Adomaičio Gravlino-Diunkerko "Maritime" klubu.

Jau antrojo kėlinuko pradžioje po dviejų iš eilės Manto Ruikio tritaškių "Šiauliai" pirmąkart išsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu (30:19). Tačiau iki didžiosios pertraukos Izraelio krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir po dviejų kėlinukų šiauliečiai pirmavo 39:32.

Antrąją rungtynių dalį pradėjo techninė pražanga varžovų treneriui už į aikštelę išleistus šešis krepšininkus. Sėkmingai išnaudoję varžovų klaidas puolant krepšį šiauliečiai susigrąžino dviženklį pranašumą bei padidino atotrūkį iki reikiamo - 18 taškų skirtumo (56:38). Po trijų kėlinukų kovingai rungtyniavę "Šiaulių" žaidėjai pirmavo jau 21 taško skirtumu (68:47).

Ketvirtajame kėlinuke varžovai sumažino deficitą iki 17 taškų, tačiau neilgam. Agresyviai kovoję lietuviai neleido įspūdingai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, o prie svečių krepšio didelių problemų neturėjo. Skirtumas tarp ekipų vis augo ir nors "Maccabi" krepšininkai dar bandė kilti į lemiamą mūšį, šiauliečiai neskubėjo ir užtikrintai valdė žaidimo tempą. Rungtynes "Šiauliai" laimėjo įspūdinga persvara 92:62.

Vienas pergalės kalvių buvo Arvydas Čepulis, kuris ketvirtajame kėlinuke, kai varžovai po kelių sėkmingų atakų sumažino atsilikimą iki 17 taškų, pataikė du tritaškius iš eilės bei prasiveržė pro "Maccabi" vidurio puolėjus ir atstatė 22 taškų skirtumą (78:56).

Neabejotinas ekipos lyderis buvo Darius Pakamanis, per 38 minutes pelnęs 27 taškus (baudos metimai 13/14), Tadas Klimavičius pridėjo 15 taškų (9 atk.kam.), Arvydas Čepulis - 12, po traumos atsigavęs Audrius Danusevičius - 9, Artūras Masiulis ir Rolandas Vaičiūnas - po 8 ir Andrius Mažutis - 7 (5 rez.perd.).

"Maccabi" komandoje sunkiausiai sustabdyti sekėsi Reggie Moore, surinkusį 17 taškų, Petarą Arsičių - 14, Haimą Shimonovichių - 12 ir Ryaną Sidney - 11 (8 atk.kam., 5 rez.perd.).