Ramūno Šiškausko atstovaujamas Maskvos CSKA klubas išsigelbėjo nuo sensacingo pralaimėjimo pirmosiose Eurolygos rungtynėse. Viktoras Chriapa aidint ketvirtojo kėlinio sirenai pataikė tritaškį ir pražudė turnyro debiutantus Atėnų „Maroussi“ krepšininkus – 66:65 (18:12, 14:22, 17:14, 17:17).

Kova taškas į tašką vyko viso susitikimo metu. Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai, CSKA likus žaisti tris minutes pirmavo keturiais taškais – 61:57. Vis dėlto graikai nepasidavė. Dimitrios Mavroeidžio ir Kosto Kaimakoglou pastangomis „Maroussi“ sugebėjo persverti rezultatą – 62:61.

Rusijos čempionų gretose iniciatyvos ėmėsi Trajanas Langdonas, dvitaškiu sugrąžinęs svečiams minimalų pranašumą – 63:62. Galingą smūgį Jevgenijaus Pašutino auklėtiniams sudavė Billy Keysas, įsmeigęs tolimą metimą – 65:63. Tačiau lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė CSKA. V.Chriapos mestas tritaškis buvo tikslus ir atnešė pergalę Maskvos komandai – 66:65.

R. Šiškauskas nugalėtojams per 34 minutes surinko 12 taškų (0/3 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Maroussi“: Kostas Kaimakoglou 15 (9 min.), Billy Keysas 14, Dimitrios Mavroeidis 13 (9 atk. kam.), Jamonas Lucasas 10.

CSKA: Trajanas Langdonas 18, Johnas Robertas Holdenas 16, Ramūnas Šiškauskas 12, Dimitrijus Sokolovas 7.