Pirmąją nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse patyrė Klivlendo „Cavaliers“ komanda su Žydrūnu Ilgausku, trečiadienį namuose 104:109 (29:25, 31:28, 23:33, 21:23) nusileidusi Vašingtono „Wizards“ ekipai.

20 min. žaidęs Ž. Ilgauskas surinko 8 taškus (dvitaškiai 3/6, baudos 2/2), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus,suklydo 4 ir prasižengė 5 kartus.

Klivlendo komandoje (3 pergalės/1 pralaimėjimas) rezultatyviausiai žaidė Jawadas Williamsas. Jo sąskaitoje – 21 taškas. Shaquille'as O'Nealas pelnė 13 taškų, Jamario Moonas – 12, Anthony's Parkeris – 11.

„Wizards“ (3/2) ekipoje Mike'as Milleris surinko 24 taškus, Randy's Foye – 21, Gilbertas Arenas – 18.

„Cavaliers“ gretose dėl ligos nežaidė komandos lyderis LeBronas Jamesas. Klivlendo klubui taip pat negalėjo padėti gynėjai Mo Williams (dėl traumos) ir Delonte Westas (dėl asmeninių problemų), o trečiajame kėlinyje stuburgalio traumą gavo ir į aikštę nebegrįžo Danielis Gibsonas.

„Wizards“ taip pat neišvengė nuostolių – pirmajame kėlinyje aikštę dėl peties patempimo buvo priverstas palikti Antawnas Jamisonas.