Makedonijoje vykusiose Europos šachmatų klubų taurės varžybose Kauno „Margiris“ užėmė 13-ąją (9 tšk.; partijose - 25,5 tšk.), o Vilniaus šachmatų ir bridžo klubas - 36-ąją (6 tšk.; partijose - 19 tšk.) vietas.

Nugalėjo Saratovo „Ekonomist-SGSEU-1“ (Rusija) komanda, surinkusi 14 taškų iš tiek pat galimų (partijose - 27,5 tšk.).

Varžybose dalyvavo 54 komandos.

Paskutiniame, septintajame, rate šeštadienį „Margiris“ 3,5-2,5 įveikė Porato šachmatų klubą (Izraelis), o Vilniaus šachmatų ir bridžo klubas 2,5-3,5 nusileido Utrechto „Utrecht“ (Olandija) komandai.

Kartu Ochride vykusių ir Europos moterų šachmatų klubų taurės varžybų, kuriose dalyvauja 11 komandų, nugalėtoja tapo Vidnojės „Spartak“ (Rusija) ekipa, surinkusi 12 taškų iš 14 galimų (partijose - 21 tšk.).

Podgoricos „T-com“ (Juodkalnija) komanda, kuriai atstovauja Viktorija Čmilytė, surinko 9 taškus (partijose - 15 tšk.) ir užėmė penktąją vietą.

Lietuvė savo komandai pelnė 4 taškus iš 6 galimų.