Maskvoje (Rusija) vykstančio Aleksandro Gomelskio taurės keturių komandų vyrų krepšinio turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos šeštadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda po pratęsimo 94:90 (29:20, 14:15, 17:16, 17:16; 17:13) įveikė Liubercų "Triumf" (Rusija) ekipą.

Nugalėtojams Justas Sinica pelnė 26, Steponas Babrauskas - 17, Milkas Bielica (Milko Bjelica) - 14, o Donatas Zavackas - 12 taškų.

"Triumf" ekipai Nikita Šabalkinas ir Brajonas Rašas (Brion Rush) pelnė po 18, o Vadimas Paninas - 17 taškų.

Po dviejų kėlinių vilniečiai pirmavo 43:35, o po trijų - 60:51. Likus žaisti 18 sek., J. Sinica tritaškiu metimu išlygino rezultatą 75:75. Po to du baudos metimus pataikė B. Rašas, o, likus žaisti 3,6 sek., S. Babrauskas baudos metimais išlygino rezultatą 77:77. Paskutinioji Rusijos ekipos ataka ketvirtajame kėlinyje buvo nesėkminga.

Pretęsime likus žaisti 40,7 sek., J. Sinica tritaškiu metimu išvedė "Lietuvos rytą" į priekį 91:90. Po to du baudos metimus pataikė Martynas Gecevičius, o paskutinioji "Triumf" ataka baigėsi netaikliu metimu. Likus žaisti 3,5 sek., J. Sinica dar pataikė vieną baudos metimą.

Finale Maskvos CSKA komanda, kuriai atstovauja Ramūnas Šiškauskas, susitinka su Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) krepšininkais.