Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės antrosiose rungtynėse Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, 65:68 nusileido Rusijos krepšininkams.

Pirmoje mačo dalyje savo sąlygas diktavo Europos čempionai. Pirmojo kėlinuko pabaigoje rusai pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklį pranašumą 21:12, o įpusėjus mačui jų persvara siekė 7 taškus - 39:32.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė Graikijos krepšininkai, kurie savo varžovams 7 minutes neleido pelnyti taškų, tuo tarpu patys įmetė 8 bei išsiveržė į priekį - 40:39. Rusijos ekipa atsitiesė ir sužaidus tris ketvirtadalius susitikimo vėl buvo priekyje - 48:47.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo S.Monios šou. Rusas pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir taip leido savo ekipai grėsmingai atitrūkti - 57:48. Likus žaisti 4 minutes skirtumas tarp komandų vėl buvo dviženklis - 63:53. J.Kazlausko auklėtiniai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko. Pelnę 8 taškus be atsako jie priartėjo ir privertė D.Blattą prašyti minutės pertraukėlės - 61:63.

Likus žaisti 20 sekundžių S.Monia pataikė vieną baudos metimą iš dviejų 68:65. Lemiamos graikų atakos metu G.Printezis visiškai laisvas nepataikė iš trijų taškų zonos ir rusai šventė netikėtą pergalę rezultatu 68:65.

Nugalėtojams Kelly McCarty pelnė 17 taškų (9 atk. kam.), Sergejus Monia - 16, Timofėjus Mozgovas - 10 taškų.

Pralaimėjusiems Sofoklis Schortsanitis įmetė 13 taškų (4/12 dvitaškiai, Vasileios Spanoulis (7 rez. perd.) Ioannis Bourousis surinko po 12 taškų, Antonis Fotsis pridėjo 10 taškų (9 atk. kam.).