Ralio „Šilko kelias“ aštuntajame etape šeštadienį Karakumų dykumoje Turkmėnijoje Lietuvos atstovas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu, važiuojantys „OSCar“ automobiliu, užėmė aštuntąją vietą.

Nugalėjo dukart pasaulio ralio čempionas ispanas Karlosas Sainsas (Carlos Sainz, „Volkswagen“). Jis 360 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 24 min. 5 sek.

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas nuo nugalėtojo atsiliko 45 min. 21 sek.

Antanas Juknevičius, važiuojantis kartu su Kazachstano atstovu Andrejumi Stepanovu („Bowler“), užėmė 30-ąją vietą (+3:00.22), o Arūno ir Aurimo Lekavičių ekipažas („Mitsubishi“) - 31-ąją (+3:10.15).

Ralio lyderiu tapo K. Sainsas. Antrąją vietą užimantis amerikietis Markas Mileris (Mark Miller, „Volkswagen“) atsilieka 21 min. 52 sek.

Buvęs lyderis Kataro lenktynininkas Naseras Al-Atija (Nasser Al-Attiyah, „Volkswagen“) šeštadienį patyrė avariją ir greičiausiai jau pasitraukė iš varžybų.

B. Vanagas ir S. Jurgelėnas išliko aštunti. Jie nuo lyderio atsilieka 6 val. 26 min. 11 sek.

A. Juknevičius ir A. Stepanovas užima 15-ąją (+13:04.15), o Lekavičiai - 31-ąją (+70:58.59) vietas.

Sunkvežimių klasėje pirmauja Rusijos atstovas Firdausas Kabirovas („Kamaz“). Antrąją vietą užima olandas Gerardas de Rojus (Gerard De Rooy, „Iveco“, +1:02.25).

Varžybos baigsis sekmadienį Turkmėnijos sostinėje Ašchabade.