Įspūdingą pergalę Europos krepšinio čempionato antrojo etapo pirmosiose F grupės rungtynėse iškovojo Turkijos rinktinė. Puikų ir kokybišką krepšinį demonstravę turkai 63:60 (20:22, 16:12, 13:14, 14:12) įveikė Ispanijos ekipą.

Turkams tai buvo trečioji įskaitinė pergalė, tuo tarpu ispanai lieka vos su viena įskaitine pergale.

Taškas į tašką vykusiame pirmajame kėlinyje nuolatos keitėsi pirmaujanti komanda, o ispanus į priekį vedė nesulaikomai rungtyniavęs Rudy Fernandezas. Po pirmųjų dešimties minučių turėtą dviejų taškų persvarą (22:20) antrojo kėlinio pradžioje penkiais taškais iš eilės gerokai padidino Marcas Gasolis (27:20), tačiau turkai atsakė atkarpa 13:4 ir po Keremo Tunčeri tolimo metimo vėl išsiveržė į priekį - 33:31. Nors Felipė Reyesas vėl buvo grąžinęs persvarą ispanams (34:33), Ersanas Ilyasova paskutinėmis ketvirčio akimirkomis tolimu metimu dar kartą išvedė į priekį Turkijos rinktinę - 36:34.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau vyko atkakli kova. Nors po dar vieno R.Fernandezo tolimo metimo sužaidus tris minutes ispanai buvo susigrąžinę keturių taškų pranašumą (43:39), drausmingai rungtyniavę turkai laimėjo atkarpą 10:0 ir po Marco Gasoliui skirtos techninės bei Raulio Lopezo nesportinės pražangų E.Ilyasova baudų metimais bei Semihas Erdenas dvitaškiu vėl grąžino persvarą Turkijos ekipai - 49:43. Nors ketvirčio pabaigoje Ispanijos rinktinė pelnė penkis taškus iš eilės, po trijų kėlinių Turkija ir toliau priekyje - 49:48.

Lemiamo ketvirčio pradžioje turkai vėl atitolo (55:50), tačiau ispanai atsakė atkarpa 5:0 ir Pau Gasolis likus žaisti keturias minutes atstatė pusiausvyrą - 55:55. Visgi puikiai ir toliau rungtyniavę turkai netrukus po tikslių E.Ilyasovos bei S.Erdeno metimų vėl išsiveržė į priekį - 59:56. Likus žaisti minutę turkai vis dar turėjo trijų taškų persvarą (61:58), tačiau varžovų klaida pasinaudojęs Juanas Carlosas Navarro sumažino ispanų deficitą iki minimumo - 60:61. Paskutinės atakos metu Sergio Llullas nesugebėjo pelnyti taškų, čia pat buvo nubaustas nesportine pražanga, o S.Erdenas šaltakraujiškai realizavo baudų metimus ir įtvirtino Turkijos rinktinės pergalę - 63:60.

Turkija: E.Ilyasova 15, O.Asikas 13, K.Tunčeri ir S.Erdenas - po 11.

Ispanija: R.Fernandezas (dvitaškiai 4/5) ir P.Gasolis (9 atk. kam., dvitaškiai 6/13) - po 16, F.reyesas 8, M.Gasolis ir J.C.Navarro - po 7.