Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Niujorke vykstančio atvirojo „US Open“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 21,6 mln. JAV dolerių, pirmajame atrankos varžybų rate 6:2, 6:4 nugalėjo 145-ąją pasaulio raketę 19-metę australę Jessicą Moore.

Mačas truko 1 val. 17 min.

23-ejų metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 210-ąją vietą, antrajame rate šiandien susitinka su 22-ejų metų ruse Ana Lapuščenkova (146-oji pasaulio raketė), kuri vakar 7:6 (7-3), 6:3 nugalėjo 30-metę amerikietę Julie Ditty (WTA 133).

Atrankos varžybose dalyvauja 128 tenisininkės.

Norint patekti į pagrindinį turnyrą, reikia įveikti tris varžoves.

Patekdama į antrąjį ratą, L. Stančiūtė užsitikrino 40 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų ir 5625 dolerių (apie 13 600 litų) premiją.

L. Stančiūtė „US Open“ turnyro suaugusiųjų atrankos varžybose dalyvauja antrąjį kartą. 2005 metų atvirojo JAV čempionato atrankos varžybų pirmajame rate lietuvė 0:6, 3:6 pralaimėjo vokietei Angelikai Bachmann.

L. Stančiūtė taip pat yra dalyvavusi Vimbldono turnyro jaunių (iki 18 metų) bei suaugusiųjų atrankos varžybose.